
Бездротовий мікрофон з колонкою HOCO L24 (білий)
749 ₴
- В наявності
- Код: 38275
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: L24
Тип товару: Бездротовий мікрофон з колонкою
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.4
Дротове з'єднання: AUX
Частота передачі: 2402-2480 Гц
Потужність: 5 Вт
Опір: 4 Ом
Тип мікрофона: Електричний мікрофон
Частотний діапазон: 120 - 20000 Гц
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1200 мА/г
Час роботи: Приблизно 4 години (при 70% гучності)
Порт зарядки: Type-C
Час зарядки: Приблизно 2 години
Підтримка карт пам'яті: USB flash
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 80 х 81 х 270 мм
Вага: 370 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид | Для домашнього користування |
| Спосіб установки/кріплення | Ручний |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Частота | 20000 Гц |
| Опір | 4 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Вага | 0.37 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бездротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴




