ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: L25
Тип товару: Мікрофон
ng>Призначення: Для ПК / ноутбука
Тип кріплення мікрофона: Настільний
Тип мікрофона: Конденсаторний
Спрямованість: Всеспрямований
Під'єднання: Дротове
Живлення: Від USB
Частотний діапазон: 100 - 15000 Гц
Чутливість: -38 дБ
Частота дискретизації: 16 Біт 48 кГц
Роз'єм під'єднання: USB-A
Довжина кабелю: 160 см
Розміри: 174 х 91 х 91 мм
Вага: 210 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид | Мікрофон для ПК |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальний Для ПК |
| Характеристики | |
| Чутливість | -38 дБ |
| Частота | 15000 Гц |
| Розміри | |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Діаметр | 91 мм |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Вага | 210 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴




