ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | 3D - світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип джерела світла | Світлодіодні (LED) |
| Вимикач | Сенсорний |
| Параметри зарядки | USB/DC 5V/1A |
| Кут освітлення: | Висвітлює простір на 360 градусів |
| Кількість кольорів освітлення | 6 |
| Світлова яскравість: | 120 люмен |
| Вхідна напруга: | DC 3.7 В |
| Вбудований акумулятор | Є |
| Роз'єм зарядки | MicroUSB |
| Тривалість зарядки: | 2-3 години |
| Час роботи: | 8-12 годин |
| Діаметр | 15 см |
| Вага: | 250 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 120 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Вага | 280 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴










