
Портативна колонка REMAX RB-M58 (рожева)
849 ₴
- В наявності
- Код: 37581
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: REMAX
Модель: RB-M58
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.1
Потужність: 3 Вт
Діаметр динаміка: 40 мм
Сумісність з ОС: IOS / Android
Ступінь захисту: Немає
Частотний діапазон: 100 - 18000 Гц
Імпеданс: 4 Ом
Живлення: Від акумулятора
Тип акумулятора: Li-Ion
Ємність акумулятора: 200 mA/h
Час повної зарядки: До 2 годин
Час автономної роботи: До 6 годин
В режимі очікування: До 160 днів
Матеріал: Пластик
Розміри: 33 x 51 x 68 мм
Вага: 140 г
Колір колонки: Рожева
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 68 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Вага | 0.14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


