
Настільна лампа XO-OZ06B (біла)
449 ₴
- В наявності
- Код: 34374
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: XO
Модель: OZ06B
Тип товару: Настільна лампа
Конструкція: Гнучка
Тип кріплення: strong>Прищіпка
Тип освітлення: Світлодіодне (LED)
Тип вмикача: Сенсорний
Потужність: 3 Вт
Кількість режимів освітлення: 3
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 800 mAh
Час роботи:
- 24-30 годин для слабкого освітлення
- 6-8 годин для сильного освітлення
Колірна температура: 3000 - 6000К
Порт живлення: Type-C
Особливості:
- Регульована яскравість
- Автономна робота без постійного підключення до мережі
- Гнучка конструкція
- Енергоефективність
- Стильний мінімалістичний дизайн
Матеріал: ABS пластик
Колір корпусу: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Білий |
| Виробник | XO |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга живлення | 5В |
| Форма світильника | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴


