
Автомобільний зарядний пристрій REMAX RCC339 88.5W (чорний)
549 ₴
- В наявності
- Код: 28795
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: REMAX
Модель: RCC339
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Автомобільне
Місце встановлення: Прикурювач автомобіля (авторозетка)
Кількість портів: 3 (USB-A — 1/USB-C — 2/автоматетка — 1)
Вхід: DC12V-24V
Вихід:
USB-C1: 5V=3.0A / 9.0V=3.0A / 12.0V=2.5A 30W Max
USB-C2: 5V=3.0A / 9.0V=3.0A / 12.0V=3A 36W Max
USB-A: 4.5V=5A / 5V=4.5A / 9.0V=2A / 12V=1.5A 22.5W Max
Загальна потужність: 88.5W
Швидке заряджання: QC2.0 / QC3.0 / AFC / FCP / SCP
Матеріал: Алюмінієвий сплав / вогнестійкий пластик
Розміри: 110.8 х 64 х 23.2 мм
Вага: 57 г
Колір зарядного: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 3 USB роз'єми |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Remax |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 110.8 мм |
| Глибина | 23.2 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴

