
Мережевий зарядний пристрій YOKI LED SERIES YK-65 GaN ULTRA PD 65 W (чорний)
1 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18725
Виробник: YOKI
Модель: YK-65 GaN ULTRA PD
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережева
Конструкція: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: Type-C (USB-C) 2шт / USB (USB-A) 1шт
Кількість портів USB: 3
Потужність: 65 Вт
Вхідна напруга: 100 - 240 В
Вихідна напруга: 3.3 - 11 В
Сила струму:
- 3.3-11V/3A (65W MAX)
- 5V/3A
- 9V/3A
- 12V/3A
- 15V/3A
- 20V/3.25A
Швидке заряджання: Power delivery / Quick charge
Індикатор заряду: LED-індикатор
Матеріал корпусу: Пластик
Вага товару без упаковки: 109 г
Розміри: 102 х 41 х 31 мм
Колір: Чорний
Мережевий зарядний пристрій Yoki Led Series YK-65 GaN Ultra PD 65W — це універсальний аксесуар, розроблений із використанням передових технологій у сфері сучасної електроніки для швидкого й безпечного заряджання портативних пристроїв, включно з ноутбуками. Ця модель являє собою GaN (нітрид галію) адаптер, який істотно відрізняється від традиційних зарядних пристроїв, що ґрунтуються на застарілих кремнієвих напівпровідниках. Завдяки використанню нітриду галію, він об'єднує в собі компактні розміри, високу потужність і енергоефективність, не перегріваючись навіть за максимального навантаження.
Цей аксесуар також вирізняється унікальним і технологічним дизайном, доступним у двох класичних колірних варіантах: чорному та білому. Корпус пристрою надійно зібраний і виготовлений із міцного пластику, стійкого до навантажень і високих температур. Він має скошені ребра, які візуально переходять на злегка втоплену панель верхнього торцю.
На верхній частині бічної грані адаптера міститься LED-індикатор, який дає змогу контролювати його роботу та створює привабливий світловий ефект із тонкою підсвічуваною лінією на лицьовій панелі, особливо корисний в умовах недостатньої освітленості. У нижній частині пристрою міститься мережева вилка стандарту EU, а на верхній — два роз'єми Type-C і USB-порт. Потужність на виході кожного роз'єму Type-C може досягати 65 Вт, а USB порту — 60 Вт. Під час одночасного заряджання 2 або 3 пристроїв, що виходить потужність, залежатиме від комбінації використовуваних роз'ємів і буде докладно вказана на пакованні. Модель також обладнана системами інтелектуального розподілу потужності та багаторівневого захисту, підтримує найпоширеніші протоколи швидкого заряджання, як-от PD і QC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoki |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 102 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 1 599 ₴




