
USB-кабель HOCO U114 TYPE-C to TYPE-C + набір перехідників (чорний)
279 ₴
- В наявності
- Код: 38647
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: U114
Тип: Кабель для заряджання з перехідниками
Конектор 1: Type-C / USB-A
Конектор 2: Type-C
Сумісність: Всі пристрої з роз'ємом Type-C / Lightning / MicroUSB
Потужність: 60 Вт
Сила струму: 3 А
Довжина: 0.28 м
Адаптери в комплекті:
- 1 × Micro-USB на Type-C адаптер
- 1 × Type-C на Lightning адаптер
- 1 × USB на Type-C адаптер
Розміри: 79.1 × 68.1 × 12 мм
Вага: 52 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Потужність | 60 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 280 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 5 |
| Довжина кабелю | 280 мм |
| Клас якості | Original |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴







