
USB-кабель HOCO U148 240W TYPE-C to TYPE-C 1.2m (чорний)
349 ₴
- В наявності
- Код: 34065
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: U148
Тип: Кабель для заряджання та передавання даних
Конектор 1: Type-C
Конектор 2: Type-C
Сумісність: Всі пристрої з роз'ємом Type-C
Потужність: 240 Вт
Довжина: 1.2 м
Особливості:
- Висока швидкість передавання
- Супершвидке заряджання
- Стійкість до вигину
- Дисплей
Матеріал: Сплав / нейлон
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Потужність | 240 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1200 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Довжина кабелю | 1200 мм |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴




