
Мережевий зарядний пристрій PROOVE RAPID 30W + кабель Type-C to Type-C (білий)
699 ₴
- В наявності
- Код: 54688
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: RAPID
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережевий
Конструкція блока: Монолітна
Інтерфейс під'єднання: USB-C
Кількість портів USB-C: 1
Потужність блоку: 30 Вт
Вхідні параметри: AC 100-240V 50/60Гц
Протоколи швидкої зарядки: PD3.0
Тип кабелю: Type-C to Type-C
Матеріал блоку: Вогнестійкий пластик
Матеріал кабелю: Силікон
Розмір: 42.4 x 27.4 x 80.5 мм
Вага: 78 г
Колір зарядного: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 80.5 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Довжина кабелю | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

