
USB-кабель HOCO X14 Type-C to Lightning 20 W 2м (чорний)
219 ₴
- В наявності
- Код: 18741
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Загальний опис
Виробник: HOCO
Модель: X14
Конектор 1: TypeC
Конектор 2: Lightning
Тип: кабель для заряджання та синхронізації
Сумісність: всі пристрої
Потужність: 20W
Довжина: 2 м
Матеріал: тканина
Цвет: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | Apple Lightning |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 2000 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Характеристики | |
| Матеріал обплетення | Тканина |
| Довжина кабелю, см | 200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кабеля | Type-C - Lightning |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴




