
USB-кабель HOCO X96 TYPE-C to TYPE-C 60W 0.25m (білий)
99 ₴
- В наявності
- Код: 34486
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: X96
Тип: Кабель для заряджання та передавання даних
Конектор 1: Type-C
Конектор 2: Type-C
Сумісність: Всі пристрої з роз'ємом Type-C
Потужність: 60 Вт
Сила струму: 3 А
Довжина: 0.25 м
Особливості:
- Висока швидкість передавання
- Швидке заряджання
- Стійкість до вигину
Матеріал: Полівінілхлорид (PVC)
Вага: 10 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Потужність | 60 Вт |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 250 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Довжина кабелю | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


