
IP-камера PROOVE OCULON OUTDOOR (біла)
2 399 ₴
- В наявності
- Код: 65209
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: OCULON
Використання: Зовнішнє
Підключення: Бездротове
Тип підключення: Wi-Fi, 2.4ГГц
Сумісні ОС: Android / iOS
Матриця: 1/3' CMOS 3 MP (2304x1296)
Фокусна відстань: 4 мм
FOV: 98.9°
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 5200 мАг
Вхід Type-C: 5V / 1A
Час заряджання: ~ 6.5 год
Час роботи: ~ 3 місяці
Нічне бачення: 8 м
Клас захисту: IP65
Аудіо: Мікрофон / динамік
Сховище: Хмара / microSD до 256 ГБ
Матеріал: ABS+PC
Розмір продукту: 77 x 48 x 125 мм
Вага: 251 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Прямокутний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 8 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2304х1296 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 77 мм |
| Вага | 251 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴






