
Камера відеоспостереження HOCO D6 3MP FHD (біла)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 31272
Виробник: HOCO
Модель: D6
Тип товару: Камера відеоспостереження
Тип камери: IP-камера
Застосування: У приміщенні
Форм-фактор: поворотний
Фотокамера: 3 MP
Роздільна здатність: Full HD 2304 * 1296
Формат відео: H.265
Тип матриці: CMOS
Діафрагма: F1.6
Фокусна відстань: 4 мм
Кут огляду: 99°
Кут повороту горизонтальний: 355°
Кут нахилу вертикальний: 110°
Живлення: От сети
Роз'єм живлення: Type-C
Під'єднання: Wi-Fi / Bluetooth
Мікрофон: Вбудований
Гніздо для карти пам'яті: MicroSD (до 256 Гб)
Інфрачервона підсвітка: 4 × 850 нм (8 - 10 м)
Особливості:
- двобічний аудіозв'язок,
- інфрачервоне нічне бачення,
- датчик руху,
- шумозаглушення,
- автоматичне регулювання зображення,
- дистанційне керування,
- повідомлення через e-mail,
- повідомлення через SMS,
- надсилання повідомлень під час спрацьовування датчиків,
- приватний режим,
- режим «День/Ніч»,
- циклічний запис
Габарити: 58 * 67 * 107 мм
Вага: 181 г
Колір камери: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 99 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Ні |
| Компонентний відеовихід | Ні |
| Композитний відеовихід | Ні |
| Мікрофонний вхід | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| ІЧ-порт | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 355 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 181 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 249 ₴



