
Камера відеоспостереження EZVIZ C3A (біла)
5 649 ₴
- В наявності
- Код: 2870
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Ezviz |
| Тип | Камера відеоспостереження |
| Стандарт | IP ( мережевий) |
| Корпус | Корпусна (bullet) |
| Камера | 2 Мп |
| Макс. роздільна здатність | 1920 × 1080, FHD |
| Об'єктив | 2.2 мм @ F2.4 |
| Функції |
Wi-Fi, Аудіо, Всепогодна, Датчик руху PIR, Карта пам'яті |
| Датчик зображення | 1/4” 2МП сенсор |
| Кут огляду | 130° (діагональний) |
| Нічне бачення | До 7.5 м |
| Стиснення | Смарт H.264 |
| Частота кадрів |
50 Гц @ 25 кад/сек. Адаптивна частота кадрів із передаванням інтернету. |
| DNR | 3D DNR |
| WDR | DWDR |
| BLC | Підтримується |
| Параметри аудіо | |
| Вхід аудіо |
Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Вихід аудіо | Вбудований динамік |
| Якість аудіо | Шумозаглушення |
| Сенсор | PIR датчик руху |
| Тривога |
Підтримка настроювання зони попередження |
| Зберігання |
Підтримка MicroSD-карти (макс. 128 Гб) |
| Живлення | Літієва батарея |
| Wi-Fi | |
| Стандарт | Вбудований 2.4 ГГц Wi-Fi |
| Конфігурація Wi-Fi | Швидка конфігурація за Ezviz App |
| Загальні характеристики | |
| Експлуатаційні умови | -20oC ⁇ 45oC, вологість ≤95% |
| Блок живлення | 5500 мАг літієва батарея/5 В DC |
| Споживання енергії | Макс. 5.0 Вт |
| Захист | IP65 |
| Розміри | 56.08 × 70.02 × 92.09 мм |
| Вага | 215 г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Тип камери | IP |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Фокусна відстань | 2.2 мм |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Вага | 215 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 649 ₴







