
Камера бездротова NOORIO B210 OUTDOOR SECURITY CAM 2K (біла)
3 549 ₴
- В наявності
- Код: 18870
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: NOORIO
Модель: B210
Тип товару: IP-камера
Місце встановлення: Внутрішня/зовнішня
Під'єднання: Бездротове
Тип бездротового під'єднання: Wi-Fi (тільки 2.4GHz)
Живлення: Від акумулятора
Акумулятор: Вбудований
Час роботи на одному заряді: До 6 місяців
Параметри зовнішньої пам'яті: Хмарне зберігання (16Gb)
Формат відео: 2К QHD
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 х 1440
Фотокамера: 4 Mpx
Яскравість підсвітки: 100 Люменів
Нічне знімання: Є (IR LED x 2 / White LED x 2)
Датчик руху: Є
Вбудована сирена: Є
Динамік: Вбудований
Мікрофон: Вбудований
Поле огляду: 140° діагональ
Розмір матриці: 1/2.7"
Діапазон температур: від -20° до 50 °C
Вологостійкість: IP66
Порт заряджання: Type-C
Параметри заряджання: 5V = 2A (Max)
Керування: Застосунком (Android/IOS)
Кріплення: Магнітне/сурнірне
Розміри: 85 х 85 х 76 мм
Вага: 712 г
Колір: Білий
Модель: B210
Тип товару: IP-камера
Місце встановлення: Внутрішня/зовнішня
Під'єднання: Бездротове
Тип бездротового під'єднання: Wi-Fi (тільки 2.4GHz)
Живлення: Від акумулятора
Акумулятор: Вбудований
Час роботи на одному заряді: До 6 місяців
Параметри зовнішньої пам'яті: Хмарне зберігання (16Gb)
Формат відео: 2К QHD
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 х 1440
Фотокамера: 4 Mpx
Яскравість підсвітки: 100 Люменів
Нічне знімання: Є (IR LED x 2 / White LED x 2)
Датчик руху: Є
Вбудована сирена: Є
Динамік: Вбудований
Мікрофон: Вбудований
Поле огляду: 140° діагональ
Розмір матриці: 1/2.7"
Діапазон температур: від -20° до 50 °C
Вологостійкість: IP66
Порт заряджання: Type-C
Параметри заряджання: 5V = 2A (Max)
Керування: Застосунком (Android/IOS)
Кріплення: Магнітне/сурнірне
Розміри: 85 х 85 х 76 мм
Вага: 712 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IR |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Кут огляду по горизонталі | 140 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Вага | 712 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 549 ₴

