
IP-камера PROOVE VISION (біла)
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 64696
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: VISION
Тип товару: Камера відеоспостереження
Тип камери: IP-камера>
Застосування: В приміщенні Матриця: 1/3' CMOS 3 MP Фокусна відстань: 4 мм FOV: 108° Кут повороту: Відстань нічного бачення: 10м Тип підключення: Wi-Fi, 2.4ГГц Сумісні ОС: Android / iOS>
Живлення: Від USB <strong>Вхід Type-C: DC 5V/1А Аудіо: Мікрофон / динамік Пам'ять: Хмарне сховище / microSD (до 256Гб) Матеріал: ABS Розмір продукту: 76 x 76 x 111 мм Вага: 187.5 г Колір: Білий
- горизонтальний 355°
- вертикальний 70°
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Світлосила об'єктива | 2.4 F |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 70 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 355 град. |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Ні |
| Компонентний відеовихід | Ні |
| Композитний відеовихід | Ні |
| Мікрофонний вхід | Ні |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| ІЧ-порт | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 70 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Вага | 187.5 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴



