
Трекер REMAX RT-G2303 (білий)
449 ₴
- В наявності
- Код: 30815
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: REMAX
Модель: RT-G2303
Тип товару: Розумний брелок (трекер)
Сумісність: IOS
Живлення: Від батарейки CR2032
Місткість батарейки: 230 мА/год
Стандарт захисту: IPX5
Точність: 2 м
Матеріал: АБС пластик
Розміри: 31 x 31 x 9 мм
Вага: 7 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Точність визначення координат GPS до: | 2 м |
| Харчування | |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Ємність акумулятору | 0.23 А. г |
| Вбудована АКБ | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 0.007 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴


