
Десктоп — лампа REMAX RT-E910 (сіра)
1 189 ₴
- В наявності
- Код: 13465
| Тип товару | Десктоп лампа (скринбар) |
| Виробник | Remax |
| Модель | RT-E910 |
| Джерело світла | Світлодіодний |
| Тип встановлення | Кріплення |
| Конструкція | Монолітна |
| Живлення | Мережа |
| Вхідна напруга | 5В |
| Потужність | 5 Вт |
| Керування | Сенсорні |
| Інтерфейс під'єднання | Type-C |
| Рівні Яскрави | 3 |
| Діапазон колірної температури | 2800К/4500К/5500К |
| Матеріал корпусу | Пластик/алюміній |
| Розміри | 402 x 91 x 38мм |
| Вага | 244 г |
| Комплектація | Лампа |
| Кабель USB-TypeC |

Лампа-скриняр Remax RT-E910 Lightsee series — джерело світла, яке допоможе освітити робочий стіл із комп'ютером, зберігши на ньому корисний простір для інших аксесуарів. Ця модель призначена для кріплення на верхню грань монітора, де встановлюючись вона не заважає огляду та не спотворює зображення, що відбивається на екрані, оскільки її світло не відбивається в ньому, а спрямовується прямо на стіл перед ним. Лампа реалізована в практичному, мінімалістичному дизайні, що дає змогу їй лаконічно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр. Надійна конструкція пристрою виготовлена з металу, міцного ABS пластику та полікарбонату, з якого виготовлений розсіювач, що надає якісні світлодіоди, що світяться приємним, безпечним світлом без мерехтіння й шкідливого для очей синього відтінку. Модель підтримує безступеневе регулювання яскравості та може працювати в трьох різних колірних режимах: з білим світлом, з теплим світлом і змішаним режимом. Аксесуар сумісний і з плоскими моніторами, і з округленими товщиною від 5 до 55 мм. До джерела живлення лампа під'єднується через звичайний USB-роз'єм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Сірий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Вага | 402 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 1 189 ₴





