ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: STEELSERIES
Модель: RIVAL 3
Тип товару: Комп'ютерна миша
Спосіб під'єднання: Дротовий
Інтерфейс під'єднання: USB-A
Тип миші: Оптичний
Форм-фактор: Під праву руку
Максимальна роздільна здатність, dpi: 8500
Мінімальна роздільна здатність, dpi: 100
Кількість кнопок: 6
Модель сенсора: SteelSeries TrueMove Core
Ресурс кнопок: 60 млн нажатий
Частота опитування: 1000 Гц
Особливості:
- Підсвітка RGB
- Програмовані кнопки
Довжина кабелю: 1.8 м
Розміри: 120.6 x 67 x 37.9 мм
Колір миші: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 120.6 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 37.9 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8500 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴




