ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: RAZER
Модель: DEATHADDER V2 MINI
Тип товару: Ігрова миша
Під'єднання: Дротове
Тип сенсора: Оптичний
DPI: 8500
Кількість кнопок: 6
Ергономіка: Під праву руку
Довжина кабелю: 1.8 м
Ресурс перемикачів: 70 млн
Частота опитування: 1000 Гц
Час відгуку миші: 0.2 мс
Акселерація: 35G
Перемикачі: Razer Optical Mouse Switches
Особливості:
- Сенсор Razer Focus
- Вбудована пам'ять
- Підсвітка Chroma з настроюванням 16.8 млн відтінків
Розміри: 114.2 x 56 x 38.5 мм
Вага: 62 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 114.2 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 38.5 мм |
| Вага | 62 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8500 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴




