
Комп'ютерна мишка ONIKUMA CW908 (рожева)
549 ₴
- В наявності
- Код: 24029
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ONIKUMA
Модель: CW908
Тип товару: Комп'терна мишка
Спосіб під'єднання: Дротовий
Інтерфейс: USB 2.0
Тип датчика: Оптичний
Кількість кнопок: 7
Колесо прокручування: 1
DPI: 1200 - 7200
Пришвидшення: 20G
Сенсор: INST-725f
Максимальна швидкість відстеження: 100 IPS
Ресурс натискання: 3 млн
Інтерфейс під'єднання: USB
Довжина кабелю: 1.5 м
Підсвічування: RGB (регульована) 13 світлових ефектів
Розміри: 125 x 76 x 41 мм
Вага: 99 г
Колір мишки: Рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onikuma |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 99 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 7200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




