ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: LS03
Тип товару: Стійка-тримач
Максимальна висота: 124 cм
Мінімальна висота: 46 см
Максимальне навантаження: 3 кг
Максимальна товщина стільниці: 50 мм
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Тип кріплення: Різьба 1/4"
Вага: 550 г
Колір стійки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1240 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 0.55 кг |
| Довжина у складеному стані | 46 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴






