
Стійка-тримач ULANZI LS02 (чорний)
1 379 ₴
- В наявності
- Код: 31513
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: LS02
Тип товару: Стійка-тримач
Максимальна висота: 102 cм
Горизонтальний виліт: 71 см
Довжина в складеному стані: 37 см
Максимальне навантаження: 3 кг (1.5 кг додаткове)
Максимальна товщина стільниці: 50 мм
Матеріал: Алюміній
Тип кріплення: Різьба 1/4"
Вага: 780 г
Колір трипода: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 0.78 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴




