
Стійка для освітлення ULANZI AT-05 200см (чорна)
3 149 ₴
- В наявності
- Код: 31405
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: AT-05
Тип товару: Стійка студійна
Конструкція: Складна
Мінімальна висота: 48 см
Максимальна висота: 200 см
Довжина у складеному вигляді: 48 см
Максимальне навантаження: 5 кг
Відстань між ножками: 70 см
Кріплення: Різьба 1/4, студійне 5/8
Матеріал: Алюміній
Вага: 1100 г
Колір стійки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Стійка |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 2000 мм |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина у складеному стані | 480 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 149 ₴



