
Стійка для освітлення ULANZI T270 270см (чорна)
2 689 ₴
- В наявності
- Код: 31399
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: T270
Тип товару: Стійка студійна
Конструкція: Складна
Мінімальна висота: 104 см
Максимальна висота: 270 см
Довжина у складеному вигляді: 56 см
Максимальне навантаження: 6 кг
Тип головки: Кульова
Кріплення: Різьба 1/4, студійне 5/8
Матеріал: Алюміній
Вага: 1300 г
Колір стійки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 2700 мм |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина у складеному стані | 560 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689 ₴


