
Стійка для постійного світла COLBOR WH-260 (чорна)
від 1 589 ₴
- В наявності
- Код: 22565
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: COLBOR
Модель: WH-260
Тип товару: Стійка-штатив студійна
Конструкція: Складана
Мінімальна висота: 113 см
Максимальна висота: 246 см
Розмір у складеному вигляді: 100 см
Кількість секцій: 3
Максимальне навантаження: 3 кг
Кріплення: Резьба 1/4, шпилька 5/8
Матеріал: Алюміній
Вага: 2.27 кг
Колір стійки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 2460 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 2.27 кг |
| Довжина у складеному стані | 1000 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 589 ₴


