Виробник: RAZER
Модель: BASILISK V3 X HYPERSPEED
Тип товару: Комп'ютерна мишка
Тип мишки: Ігрова
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4 ГГц/Bluetooth
Форм-фактор: Повнорозмірна під праву руку
Датчик: Оптичний
Роздільна здатність: 18000 dpi
Кількість кнопок: 7
Колессо прокрутки: 1
Пришвидшення: 40 G
Максимальна швидкість: 450 дюймів за секунду
Частота опитування: 1000 Гц
Вбудована пам'ять: 1 профіль
Ресурс перемикачів: 60 млн клацань
Живлення: От батарейки (АА 1шт)
Час автономної роботи:
- RAZER HYPERSPEED WIRELESS: До 285 часов
- BLUETOOTH: До 535 годин
Особливості:
- Передовий оптичний сенсор Razer 5G
- Механічні перемикачі Razer 2-го покоління
- Ніжки миші зі 100% фторополімеру
Розміри: 75.1 х 130.1 х 42.5 мм
Вага: 110 г
Колір мишки: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 130.1 мм |
| Ширина | 75.1 мм |
| Висота | 42.5 мм |
| Вага | 110 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 18000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 2 349 ₴








