
Стедикам електронний стабілізатор DJI OSMO MOBILE SE (сірий)
4 689 ₴
- В наявності
- Код: 22015
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: DJI
Модель: OSMO MOBILE SE
Тип товару: Стабілізатор (скидкам)
Максимальне навантаження: 290 г
Сумісна ширина смартфона: 67 - 84 мм
Товщина сумісного телефона: 6.9 - 10 мм
Кут повороту:
• Панорама — от -161,2° до 171,95°
• Поворот — от -136,7° до 198°
• Нахил — від -106,54° до 235,5°
• Максимальна швидкість керування — 120°/с
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.1
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 2600 мАч
Час роботи: до 8 год
Час заряджання: до 2.5 ч
Порт заряджання: Type-C
Робоча температура: 0 - 40℃
Матеріал: ABS пластик
Розміри в розкладеному вигляді: 262.5 × 119.5 × 104 мм
Розміри в складеному вигляді: 67 × 108.5 × 46.5 мм
Вага: 352 г
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальне навантаження | 0.28 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Вага | 0.29 кг |
| Довжина у складеному стані | 108.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 0.29 кг |
| Тип обладнання | Система стабілізації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 689 ₴









