
Стедікам електронний стабілізатор MOZA MX MINI 3 (сірий)
3 149 ₴
- В наявності
- Код: 30514
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: MOZA
Модель: MX MINI 3
Тип товару: Стабілізатор (стедікам)
Рекомендоване навантаження: До 280 г
Сумісна ширина смартфона: 60 - 88 мм
Кріплення: Затискач / різьба 1/4
Кут повороту:
Панорамування: 335°
Обертання: 320°
Нахилу: 160°
Під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 750 мАг
Час роботи: до 10 г
Час заряджання: до 1.5 г
Порт заряджання: Type-C
Робоча температура: -10 ~ 45℃
Матеріал: ABS пластик
Розміри: 99 х 165 х 79 мм
Вага: 347 г
Колір: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gudsen Moza |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальне навантаження | 0.28 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Вага | 0.347 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 0.28 кг |
| Тип обладнання | Система стабілізації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 149 ₴



