
Стедікам електронний стабілізатор WIWU S5B (чорний)
2 889 ₴
- В наявності
- Код: 19782
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: WIWU
Модель: S5B
Тип товару: Стабілізатор триосьовий (стедікам)
Призначення: Для екшн-камер, смартфонів до 6.0"
Час роботи: 10-12 годин
Час заряджання: До 5 годин
Порт заряджання: Micro
Керування: Кнопкове
Розміри: 28.9 х 10.8 х 7
Вага: 460 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 0.46 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 0.59 кг |
| Тип обладнання | Система стабілізації |
| Мінімальна довжина | 64 мм |
| Максимальна довжина | 85 мм |
| Мінімальне навантаження | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 889 ₴




