
Стедикам електронний стабілізатор GODOX ZP1 (чорний)
3 199 ₴
- В наявності
- Код: 6679
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: GODOX
Тип товару: Стабілізатор
Модель: ZP1
Робоча напруга: 7,2 В
Робочий струм: 160-2000 мА
Вхідна напруга підзаряджання: Мін. 4,7 В, стандартне 5 В, макс. 5,5 В
Вхідний струм заряджання: Мін. 500 мА, Макс. 2000 мА
Вихідна напруга: 5 В
Вихідний струм: Макс. 1000 мА
Ємність акумулятора: 2600 mAh
Діапазон кута нахилу: 240°
Діапазон кута нахилу: 240°
Діапазон кута панорамування: 550°
Робоча температура: Мінімальна 0 °C, стандартна 25 °C, макс. 40°C
Час роботи: Стандартний 15 років
Час зарядки: 3,5
Температура підзаряджання: -5°C - 40°C
Корисне навантаження: Мін. 80 г — Макс. 230 г
Діапазон горизонтального регулювання: 10 мм
Діапазон затискача: Мін 64 мм. Макс 85 мм.
Розмір: 33 х 12 х 5.5 см
Вага: 590 г
Колір: Чорний
Комплектація:
- Стабілізатор
- Тринога з тримачем
- Чохол для зберігання
- Ремінь на зап'ястку
- Інструкція користувача
Тип товару: Стабілізатор
Модель: ZP1
Робоча напруга: 7,2 В
Робочий струм: 160-2000 мА
Вхідна напруга підзаряджання: Мін. 4,7 В, стандартне 5 В, макс. 5,5 В
Вхідний струм заряджання: Мін. 500 мА, Макс. 2000 мА
Вихідна напруга: 5 В
Вихідний струм: Макс. 1000 мА
Ємність акумулятора: 2600 mAh
Діапазон кута нахилу: 240°
Діапазон кута нахилу: 240°
Діапазон кута панорамування: 550°
Робоча температура: Мінімальна 0 °C, стандартна 25 °C, макс. 40°C
Час роботи: Стандартний 15 років
Час зарядки: 3,5
Температура підзаряджання: -5°C - 40°C
Корисне навантаження: Мін. 80 г — Макс. 230 г
Діапазон горизонтального регулювання: 10 мм
Діапазон затискача: Мін 64 мм. Макс 85 мм.
Розмір: 33 х 12 х 5.5 см
Вага: 590 г
Колір: Чорний
Комплектація:
- Стабілізатор
- Тринога з тримачем
- Чохол для зберігання
- Ремінь на зап'ястку
- Інструкція користувача










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Godox |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 0.23 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 0.59 кг |
| Тип обладнання | Система стабілізації |
| Мінімальна довжина | 64 мм |
| Максимальна довжина | 85 мм |
| Мінімальне навантаження | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴









