
Стедікам електронний стабілізатор WIWU WI-SE007 (сірий)
3 589 ₴
- В наявності
- Код: 19813
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: WIWU
Модель: WI-SE007
Тип товару: Стабілізатор триосьовий (стедікам)
Максимальне навантаження: 250 г
Кут повороту: 310°
Ось наклона: 345°
Ось крена: 330°
Акумулятор: 3200 mA/h
Час роботи: до 10 ч
Час заряджання: до 3 год
Матеріал: ABS пластик + метал
Розмір у розкладеному вигляді: 268 х 125 х 65 мм
Розмір у складеному вигляді: 158 х 108 х 55 мм
Вага: 310 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна висота штатива | 268 мм |
| Максимальне навантаження | 0.25 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 0.31 кг |
| Довжина у складеному стані | 158 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 0.25 кг |
| Тип обладнання | Система стабілізації |
| Мінімальна довжина | 158 мм |
| Максимальна довжина | 268 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 589 ₴








