ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOHEM
Модель: ISTEADY XE KIT
Тип товару: Стабілізатор (скидкам)
Максимальне навантаження: 280 г
Кут повороту:
Панорамування: 320°
Обертання: 320°
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Живлення: Від акумулятора
Час роботи: до 8 год
Час заряджання: до 2.5 ч
Порт заряджання: Type-C
Робоча температура: -10 ~ 45℃
Застосунок: Hohem Joy
Матеріал: ABS пластик
Вага: 259 г
Колір: Сірий
Надлегкий стабілізатор
Hohem iSteady XE kit дуже легкий стабілізатор для телефона з роботою за трьома осями, за власної ваги на 259 грамів він справляється з навантаженням від великих сучасних телефонів, як-от iPhone 14 Pro Max або іншими моделями вагою до 280 г. Складана конструкція зі швидким встановленням смартфона, низька вага дають змогу без проблем носити стабілізатор для телефона із собою й завжди бути готовим зобразити незабутні моменти.
Високий функціонал
Стабілізатор для телефона можна використовувати як є, без додаткового програмного забезпечення, але під час встановлення фірмового застосунка на смартфона відкривається доступ до розширених функцій, можливостей і режимів знімання, серед яких стеження за об'єктом, зум Хичкока, різні таймлапси, панорамне знімання.
Новий алгоритм стабілізації
Новий вдосконалений алгоритм стабілізації iSteady 7.0 переводить мобільне знімання в русі на наступний рівень за плавністю зображення. Порівнюючи з попереднім поколінням стабілізаторів для телефона Hohem iSteady XE kit поліпшив погашення вібрацій на 30%, має потужніші мотори з високою енергоефективністю.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hohem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальне навантаження | 0.28 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Вага | 0.259 кг |
| Довжина у складеному стані | 179 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 0.28 кг |
| Тип обладнання | Система стабілізації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴







