ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: J107
Тип товару: Powerbank
Ємність акумулятора: 90000 mA/h (333Wh)
Номінальна ємність: 50000 mA/h
Тип акумулятора: Li-Pol
Кількість USB-портів: 4
Інтерфейси: Lightning / Type-C / MicroUSB / USB-A
Вхід:
- Lightning: 5V=2A / 9V=2A
- Micro USB: 5V=2A / 9V=2A (18W)
- Type-C: 5V=3A / 9V=2A (18W)
Вихід:
- USB-A: 5V=2.1A, USB-A: 5V=4.5A / 4.5V=5A / 5V=3A / 9V=2A / 12V=1.5A (22.5W)
- Type-C: 5V=3A / 9V=2.22A / 12V=1.5A (20W)
Загальний вихід: 5 В / 4.5 А
Підтримка протоколів заряджання: Quick Charge 2.0, Power Delivery, Quick Charge 3.0
Особливості:
- Інформаційний дисплей
- Вбудований ліхтарик
- Ручка для транспортування
Розміри: 175 x 90 x 84 мм
Вага: 1887 г
Колір павербанка: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 90000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 4500 мА |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 84 мм |
| Вага | 1887 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 579 ₴





