ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: J86A
Тип товару: Powerbank
Ємність акумулятора: 50000 mA/h
Номінальна ємність: 29500 mA/h
Тип акумулятора: Li-Pol
Кількість USB-портів: 2
Інтерфейси: Type-C / MicroUSB / USB-A
Вхід:
- MicroUSB 18 Вт (для QC3.0/2.0, FCP, AFC)
- Тype-C 18 Вт (для PD3.0/2.0, QC3.0/2.0, FCP, AFC);
Вихід:
- USB 1/2 - 22.5 Вт (для QC3.0/2.0, FCP/SCP, AFC, VOOC, DASH)
- Тype-C 20 Вт (PD3.0/2.0, QC3.0/2.0, FCP, АФК)
Загальний вихід: 5 В / 3 А
Підтримка протоколів заряджання: PD / QC / FCP / SCP / AFC / VOOC / DASH
Особливості:
- Інформаційний дисплей
- Вбудований ліхтарик
- Ремінець
Розміри: 148 х 68 х 64 мм
Вага: 974 г
Колір павербанка: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 64 мм |
| Вага | 974 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴





