ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: GIANT LITE
Тип товару: Портативна батарея (POWERBANK)
Тип батареї: Літій-полімер
Ємність: 40000 mA/h 3.7V/148Wh
Вхід: Type-C / Micro USB
Вихід: Type-C / USB х 3
Протоколи швидкого заряджання: PD / AFC / FCP / SCP / QC2.0 / QC3.0
Вхідна потужність:
- Type-C: DC 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Micro USB: DC 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A
Вихідна потужність:
- Type-C: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
- USB1: DC 4.5V/5A, 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W);
- USB2/3: DC 5V/3A
Максимальна потужність: 22.5W
Матеріал: ABS + PC
Розмір продукту: 154 x 70 x 55 мм
Вага: 820 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 820 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴




