
POWERBANK PROOVE VIBE ENERGY PLUS 22.5W 10000 mA/h (рожевий)
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 62040-3
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: VIBE ENERGY PLUS
Тип товару: Портативна батарея (POWERBANK)
Тип батареї: Літій-полімер
Ємність: 10000 mA/h
Вхід:
-Type-C: DC 5V-3А / 9V-2.22А
Вихід: Type-C / USB-A / Magnetic Ring
Вхідна потужність:
- Type-C: DC 5V-3 / 9V-2.22А / 12V-1.67А
- USB: DC 5V-3А / 9V-2А / 12V-1.5А / 10V-2.25A
- Qi: 5W / 7.5W / 10W / 15W
Максимальна потужність: 22.5W
Матеріал: ABS / PC
Розмір продукту: 113 x 70 x 17.6 мм
Вага: 194 г
Колір: Рожевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 17.6 мм |
| Вага | 194 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴

