
Powerbank HOCO J154A 20000 mA/h 22.5W (чорний)
1 279 ₴
- В наявності
- Код: 37016
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: J154A
Тип товару: Powerbank
Ємність акумулятора: 20000 mA/h (74 Wh)
Номінальна ємність: 12000 mA/h
Тип акумулятора: Li-Pol
Кількість USB-портів: 3
Інтерфейси: Type-C (1шт) / USB-A (2шт)
Вхід: USB-C: 5V=3A / 9V=2A 18W
Вихід:
- USB-A1/A2: 5V=3A / 9V=2A / 10V=2.25A / 12V=1.5A 22.5W
- USB-C: 5V=3A / 9V=2.22A / 12V=1.67A 20W
Загальний вихід: 5V=2A
Матеріал: Вогнестійкий пластик (ABS / PC)
Розміри: 143 x 70 x 28 мм
Вага: 415 г
Колір павербанка: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 415 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴




