ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Fantech
Модель: WG10 RAIGOR II
Призначення: Універсальна
Конструкція миші: Ігрова
Дизайн миші: Для обох рук
Інтерфейс під'єднання: USB
Тип миші: Оптична лазерна
Під'єднання пристрою: Бездротове
Тип бездротового зв'язку: Bluetooth
Відстань Bluetooth: 10 м
Кількість клавіш миші: 6
Роздільна здатність оптичного сенсора: 2000 dpi
Живлення: Батарейка 1 х AA
Радіоканал: 2.4 ГГц
Ресурс перемикачів: 5 млн. нажатий
Сенсор: Pixart FCT3065
Висота: 38 мм
Довжина: 114 мм
Ширина: 70 мм
Цвет: Червоний
Вага: 150 г
Стан: Нове
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴


