-25%

Комп'ютерна мишка безпровідна LOGITECH M220 SILENT (чорна)
1 049 ₴
789 ₴
- В наявності
- Код: 19288
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: M220 SILENT
Призначення: Для ноутбука / ПК
Тип підключення: Безпровідне
Тип сенсора миші: Лазерний
Тип безпровідного зв'язку: Радіоканал 2.4hz
Тип живлення: Батарейки (AA x 1шт)
Дозвіл оптичного сенсора миші (dpi): 1000 dpi
Кількість клавіш: 3
Інтерфейс підключення: USB
Радіус дії безпровідного зв'язку: До 10 м
Ергономіка миші: Універсальна
Розміри: 99 x 60 x 39 мм
Вес: 75 гр
Колір виробника: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 75 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴





