ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: DELL
Модель: ALIENWARE 610M (AW610M)
Тип товару: Компютерна мишка
Тип підключення: Бездротове/дротове
Живлення: Від акумулятора
Час роботи на 1 заряді: До 350 годин
Тип сенсора: Оптичний
Роздільна здатність: 16000 dpi
Кількість кнопок: 7
Особливості:
- Регулювання чутливості
- Програмовані кнопки
- Регулювання чутливості
- Програмовані кнопки
- RGB-підсвітка
Матеріал: Пластик
Розміри: 132 х 77.5 х 49.2 мм
Вага: 120 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 77.5 мм |
| Висота | 49.2 мм |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 16000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴




