ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: BS52
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий/дротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.3
Формат акустики: 2.0
Розмір динаміка: 16.5 см
Потужність колонки: 20 Вт (2 x 10 Вт)
Живлення: Від акумулятора
Ємність батареї: 2200 mA/h
Час автономної роботи: 3 часа
Підтримка: MicroSD / AUX / Bluetooth / USB / FM
Розміри: 494 * 211 * 188 мм
Вага: 2.15 кг
Насособливості:
- Підсвітка
- Зовнішній мікрофон (у комплекті)
- Пульт керування підсвіткою (у комплекті)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 211 мм |
| Висота | 494 мм |
| Глибина | 188 мм |
| Вага | 2.15 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200 mA/h |
| Час роботи | 3 г |
| Особливості | Підсвітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴







