ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Бездротова миша
Виробник: JEDEL
Модель: W550
Тип підключення: Бездротовий (радіоканал)
DPI: 800/1200/1600
Матеріал: ABS пластик
Живлення: От батарейки (ААА 1шт)
Виробник: JEDEL
Модель: W550
Тип підключення: Бездротовий (радіоканал)
DPI: 800/1200/1600
Матеріал: ABS пластик
Живлення: От батарейки (ААА 1шт)
Кількість: кнопок 6 шт.
Розміри: 115 х 70 х 35 мм
Колір: Чорний
Розміри: 115 х 70 х 35 мм
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Висота | 35 мм |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 70 мм |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Виробник | Jedel |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Дизайн миші | Для правої руки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴









