ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Logitech
Миша: Для ноутбука/ПК
Тип підключення: Бездротовий
Тип сенсора миші: Лазерний
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал
Тип живлення: Батарейки (AA x 1 шт.)
Роздільна здатність оптичного сенсора миші (dpi): 400 dpi
Кількість клавіш: 5
Інтерфейс під'єднання: USB
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Ергономіка миші: Для правої руки
Розміри (ВхШхГ): 118,19 x 65,63 x 41,52 мм
Вага: 111.2 гр
Колір виробника: Чорний
Комплектація:
- Миша
- Посібник з експлуатації
- Елементи живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 111.2 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 400 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴








