-25%

Комп'ютерна мишка бездротова LOGITECH M705 MARATHON (чорна)
1 989 ₴
1 489 ₴
- В наявності
- Код: 12717
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: M705 MARATHON
Призначення: Для ноутбука / ПК
Тип підключення: Бездротовий
Тип сенсора: Лазерний
Тип бездротового зв'язку: Радіоканал
Тип живлення: Батарейки (AA x 2 шт.)
Роздільна здатність оптичного сенсора миші (dpi): 1600 dpi
Кількість клавіш: 6
Інтерфейс під'єднання: USB
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Ергономіка миші: Для правої руки
Розміри (ВхШхГ): 70 x 109 x 40 мм
Вага: 274 гр
Колір виробника: Чорний
Комплектація:
- Миша
- Посібник з експлуатації
- Елементи живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Висота | 70 мм |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Вага | 274 г |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 40 мм |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Виробник | Logitech |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 109 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Дизайн миші | Для правої руки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489 ₴





