
Комп'ютерна мишка бездротова LOGITECH MX ANYWHERE 3 (біла)
3 349 ₴
- В наявності
- Код: 11377
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Тип товару: Мишка
Модель: MX ANYWHERE 3
Технологія: Оптична
Ергономіка миші: Для правої та лівої руки
Кнопка зміни DPI: Так
Інерційне колесо: Так
Підсвітка: Так
Живлення: Акумулятор
Час роботи від акумулятора: 70 днів
Дротове під'єднання: USB
Бездротове під'єднання: Bluetooth
Тип сенсора: Лазерний
Роздільна здатність сенсора: 4000 dpi
Кількість кнопок: 6
Інтерфейс дротового під'єднання: Type-C
Радіус дії: 10 м
Розміри: 100.5 x 65 x 34.4 мм
Вага: 99 г
Колір: Білий
Комплектація:
- USB-приймач
- Мишка
- Інструкція
Тип товару: Мишка
Модель: MX ANYWHERE 3
Технологія: Оптична
Ергономіка миші: Для правої та лівої руки
Кнопка зміни DPI: Так
Інерційне колесо: Так
Підсвітка: Так
Живлення: Акумулятор
Час роботи від акумулятора: 70 днів
Дротове під'єднання: USB
Бездротове під'єднання: Bluetooth
Тип сенсора: Лазерний
Роздільна здатність сенсора: 4000 dpi
Кількість кнопок: 6
Інтерфейс дротового під'єднання: Type-C
Радіус дії: 10 м
Розміри: 100.5 x 65 x 34.4 мм
Вага: 99 г
Колір: Білий
Комплектація:
- USB-приймач
- Мишка
- Інструкція

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Колір | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Довжина | 100.5 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 34.4 мм |
| Вага | 99 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 349 ₴








