ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | Fantech |
| Модель | X17 BLAKT |
| Тип товару | Комп'ютерна мишка |
| Призначення | Для геймерів |
| Інтерфейс | USB |
| Тип датчика | Оптичний |
| Датчик | Pixart 3325 |
| Дозвіл | Від 200 до 10000 DPI |
| Максимальна швидкість | 100 IPS |
| Максимальне прискорення | 20 G |
| Швидкість опитування | 1000 Гц |
| Перемикачі | Цикл зносостійкості 20 млн. натискань |
| Додаткові особливості | 7 програмованих кнопок, Вбудована пам'ять Зносостійкі тефлонові ніжки Кабель з феритовим фільтром Матеріал колеса прокрутки: силікон + гума Ергономічний дизайн для обох рук |
| Тип хвата | Долонею |
| Підсвічування | RGB з 7 режимами роботи (16.8 мільйонів кольорів) |
| Програмне забезпечення | Є |
| Кількість кнопок | 7 |
| Сумісність з ОС | Microsoft Windows Mac OS Linux Chrome OS |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Миша Інструкція Гарантійний талон |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Розмір | 125 x 62 x 42 мм |
| Розмір упаковки | 13.8 х 19.2 х 5.5 см |
| Вага брутто | 0.264 кг |
| Країна-виробник | Китай |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 264 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 10000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









