| Призначення | Для геймерів |
| Інтерфейс | USB |
| Тип датчика | Оптичний |
| Датчик | Pixart 3519 |
| Дозвіл | Від 200 до 4200 DPI |
| Максимальна швидкість | 48 IPS |
| Максимальне прискорення | 10 G |
| Швидкість опитування | 1000 Гц |
| Перемикачі | Huano Цикл зносостійкості 10 млн. натискань |
| Додаткові особливості | 7 програмованих кнопок Зносостійкі тефлонові ніжки Матеріал колеса прокрутки: силікон + гума Нейлоновий кабель з феритовим фільтром Ергономічний дизайн для обох рук |
| Тип хвата | Когтевий |
| Підсвічування | RGB з 7 режимами роботи (16.8 мільйонів кольорів) |
| Програмне забезпечення | Є |
| Кількість кнопок | 7 |
| Сумісність з ОС | Microsoft Windows Mac OS Linux Chrome OS |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Миша Інструкція |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Розмір | 129 x 68 x 41 мм |
| Розмір упаковки | 13.8 х 19.2 х 5.5 см |
| Вага брутто | 0.25 кг |
| Країна-виробник | Китай |
Ігрова миша – важливий інструмент геймера. Вона потрібна як починаючому гравцеві, так і досвідченому бійцеві віртуальних воєн. Зрозуміло, основа будь-якого геймерського комп'ютера – це процесор і відеокарта, які забезпечать максимальне відображення ігрової всесвіту у всій її яскравості і натуралістичності. Однак, навіть сама потужна конфігурація складових не в змозі забезпечити повну перевагу над віртуальним супротивником. Якщо засоби управління ігровим процесом, до яких якраз відносяться мишки для ігор, не пристосовані до швидкого реагування на стрімко змінюються бойові умови на моніторі, досягти успіху неможливо. Технічний ресурс стандартних офісних засобів введення інформації не дозволяє максимально швидко віддавати команди і з точністю до мікрона переміщати курсор. Грати з допомогою таких пристроїв можна. Однак, справжню легкість і непереможність можна знайти лише зі спеціальною геймерської мишею, такий як Fantech Thor II X16.
Компанія Fantech відома як виробник якісної ігровий апаратури у бюджетній ціновій категорії. Компанія постійно розвивається і пропонує геймерам багато якісних інноваційних пристроїв. Fantech Thor II X16 – сучасна провідна оптична ігрова миша. Тепер ви можете придбати її і в Україні від прямого дистриб'ютора Fantech.
Вся продукція гонконгської фірми відрізняється високою якістю, забезпеченим використанням сучасних технологій, і прекрасним футуристичним дизайном, створює потрібну атмосферу на ігровому місці. Яскраве підсвічування привертає увагу. Корпус виготовлений з міцного пластику, а клавіші мишки володіють значним ресурсом – за десять мільйонів кліків! У Fantech Thor II X16 має 6 програмованих кнопок, які можна налаштувати через спеціальне ПЗ.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 129 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 669 ₴








