
Електрична мухобійка XIAOMI S2 (сіра)
1 979 ₴
- В наявності
Виробник: XIAOMI
Модель: QUALITY ZERO DIGITAL MOSQUITO SWATTER TECHNOLOGY VERSION S2
Тип товару: Мухобійка електрична / пастка для комах
Призначення: Для знищення комах
Тип живлення: Акумулятор
Режими роботи: Ручний; автоматичний (при встановленні на зарядну базу)
trong>Сітка: Прозора тришарова захисна
Рівень шуму: Тихий
Особливості:
- УФ-підсвічування 360° приваблює комах з усіх напрямків для кращої ефективності
- Прозора тришарова захисна сітка: безпечніше для рук і з кращою видимістю
- Тиха робота — комфортно для нічного використання
- Автоматичний режим знищення під час встановлення в зарядну базу для пасивного захисту вночі
- Система безпеки та автоматичного розряджання знижує ризик випадкового удару струмом
- Магнітна зарядна база: зручна вертикальна фіксація та швидка USB-зарядка
Розмір: 445 × 185 × 40 мм
Колір фумігатора: Сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мухобійка електрична |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | От мух, Від комарів, От мошек, Від метеликів/мотільків, Від комах, що літають, От моли, От ос, От тли, Від лускулених |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування | Внутрішня/ Вулична |
- Ціна: 1 979 ₴
